SEYDİKEMERLİ OKUL MÜDÜRÜ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDU

Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü İlkay Şumur oldu. Seydikemer’de doğup büyüyen ve öğretmenlik, müdür yardımcılığı görevlerini yapan eğitim camiasının başarılı ismi İlkay Şumur, Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Karagedik İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü İlkay Şumur, bugün itibarıyla görevine başladı. Göreve başlar başlamaz tebrik mesajları almaya başlayan Şumur, Seydikemer’in […]

Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü İlkay Şumur oldu.

Seydikemer’de doğup büyüyen ve öğretmenlik, müdür yardımcılığı görevlerini yapan eğitim camiasının başarılı ismi İlkay Şumur, Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Karagedik İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü İlkay Şumur, bugün itibarıyla görevine başladı. Göreve başlar başlamaz tebrik mesajları almaya başlayan Şumur, Seydikemer’in çocukları ve gençleri için çalışacağını söyledi.

1995 yılında Mardin Kızıltepe İnkılap İlkokulu sınıf öğretmenliği ile öğretmenlik mesleğine başlayan İlkay Sumur, yıllar içerisinde müdür yardımcılığı ve müdürlük görevinde bulundu. Görev aldığı okullarda çok sevilen, iz bırakan eğitimcilerden biri olarak anılan İlkay Şumur, 28 yıllık eğitim hayatı boyunca birçok başarı ve takdir belgesi ile ödüllendirildi. Spora ve sporcuya büyük önem veren İlkay Şumur, öğrencilerine verdiği destekle de örnek öğretmen ve idareci olarak anılıyor.

Seydikemerli çocukların ve gençlerin en iyi yerlere gelmesi için üzerine düşen görevi yapmaya hazır olduğunu kaydeden Şumur; “Yeni görev yerim olan Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevime bugün itibariyle başlamış bulunmaktayım. Beni bu göreve layık gören değerli büyüklerime, tebrik ve hayırlı olsun dileklerinde bulunan tüm dostlarıma en içten duygularımla teşekkür ediyorum” dedi.

Haberci İki

Next Post

15 TEMMUZ’DA  FETHİYE’DE YOĞUN ETKİNLİKLER YAPILACAK

Cum Tem 14 , 2023
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeni ile Fethiye’ de de yoğun etkinlikler gerçekleştirilecek. Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman yönetiminde yapılan toplantıda 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde bir dizi etkinlik yapılacak. Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, tüm Fethiye halkını Demokrasi Ve Milli Birlik Günü etkinliklerine davet etti. Fethiye’de 15 Temmuz […]

Bu Haberler İlginizi Çeker