Teşviklere İlişkin Seminer Yapıldı

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve SGK Muğla İl Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen mevzuatlar ve teşvikler hakkında bilgilendirme semineri yapıldı. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Özkan Arslan’ın sunum yaptığı toplantıya Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, Ulaştırma Odası Başkanı Mehmet Hadi Çakıroğlu, Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven, Seydikemer Süt Süt Üreticileri Birliği Başkanı Turgut Tokmak, SGK İlçe Müdürü Berna Esma Üstün, kooperatif başkanları, mali müşavirler ve esnaflar katıldı.

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır yaptığı kısa açıklamasında; “İl müdürümüz Özkan Arslan’a ricamızı kabul ederek, ilçemizde düzenlediğimiz toplantı için teşekkür ederiz. Bu tür seminerlerin ilçemizde düzenlenmesi için girişimlerimiz devam ediyor” dedi.

Haber Servisi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Büyükşehir 1 Milyon Yerel Tohum Dağıtacak

Paz Kas 5 , 2023
Muğla Büyükşehir Belediyesi Yerel Tohum Merkezi Cumhuriyet’in 100.yılında tüm Türkiye’ye 1 Milyon yerel tohum dağıtacak.  Türkiye’nin en donanımlı ve kapsamlı yerel tohum merkezini kuran, bugüne kadar tüm Türkiye’ye 18 Milyon yerel tohum dağıtan Muğla Büyükşehir Belediyesi 2024 yılı için dikimi yapılan ürünlerden elde ettiği tohumların kurutulması ve kontrol işlemlerine devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet’in 100.yılında 1 Milyon tohum dağıtmayı hedefliyor.  “Yerel Tohum Ulusal Güç” anlayışı ile Ata Tohumları Cumhuriyet’in 100.Yılında Tüm Türkiye’ye dağıtılacak “Yerel Tohum Ulusal Güç” sloganı ile Cumhuriyet’in 93. yılında 29 Ekim 2016 yılında kurulan Yerel Tohum Merkezi’nde 976 ata tohumunu envanterine alan ve bu tohumların dikimini yaparak vatandaşlara […]

Bu Haberler İlginizi Çeker