15 TEMMUZ’DA  FETHİYE’DE YOĞUN ETKİNLİKLER YAPILACAK

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeni ile Fethiye’ de de yoğun etkinlikler gerçekleştirilecek. Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman yönetiminde yapılan toplantıda 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde bir dizi etkinlik yapılacak. Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, tüm Fethiye halkını Demokrasi Ve Milli Birlik Günü etkinliklerine davet etti. Fethiye’de 15 Temmuz […]

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeni ile Fethiye’ de de yoğun etkinlikler gerçekleştirilecek. Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman yönetiminde yapılan toplantıda 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde bir dizi etkinlik yapılacak. Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, tüm Fethiye halkını Demokrasi Ve Milli Birlik Günü etkinliklerine davet etti.

Fethiye’de 15 Temmuz Cumartesi günü ilk olarak saat 12.30’ da merkez yeni camiinde şehitlerimizin ruhu için Fethiye müftülüğü din görevlileri tarafından mevlid- i şerif okunup hatim duası gerçekleştirilecek ayrıca camii önünde şehitlerimiz ruhuna lokma ikramlarında bulunulacak. Saat 14.00 ‘de Hallaç mezarlığında şehit Süleyman Yasir Ağır ve Taşyaka Mezarlığında şehit Nihat Oran’ın  kabirleri ziyaret edilip dualar okunacak saat 15.30 ‘da gazi Özcan Aybek tarafından protokol üyelerine ziyaretler yapılacak. Fethiye’de akşam saat 20.00’de Beşkaza Meydanında 15 Temmuz fotoğraf sergisi gerçekleştirilecek. Saat 21.00 de ise Boğaziçi Restoran’dan Beşkaza Meydanına mehteran eşliğinde yürüyüş yapılıp ardından saygı duruşunda bulunulup İstiklal marşımız söylenecek. Beşkaza Meydanındaki programda Kuran-ı Kerim tilaveti okunup Gazi Özcan Aybek ve Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapılacak. Fotoğraf ve video gösteriminin ardından şiirler okunacak sinevizyon gösterisi ve kahramanlık türküleri dinletisi gerçekleştirilecek ayrıca Fethiye Müftülüğü tarafından dualar okunacak. Fethiye’de gece 00.13 de İlçe Müftülüğü görevlileri tarafından tüm camilerde aynı anda Sela okunacak. Fethiye kaymakamı Yusuf İzzet Karaman tüm halkımızı 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü etkinliklerine davet etti.

Haberci İki

Next Post

SEYDİKEMER'DE, ARAÇ YANARAK KULLANILAMAZ HALE GELDİ

Paz Tem 16 , 2023
Seydikemer’de panelvan tipi aracın motor aksamında yangın çıktı. Muğla’nın Seydikemer İlçesinin Kavaklı Mevkiinde panelvan tipi aracın motor aksamından çıkan yangına, Muğla Büyükşehir Belediyesine bağlı Seydikemer itfaiye grup amirliği ekipleri tarafından müdahale edildi. Yangına müdahalenin ardından soğutma işlemi  de yapıldı. Panelvan araç tamamen yanara kullanılmaz hale geldi.Araçta çıkan yangından dolayı,  Yaklaşık 30m2 lik ormanlık alan yandı.

Bu Haberler İlginizi Çeker