Kar, Maçları Erteletti

Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto 1. Lig, TFF 2 ve 3. Lig maçlarının bir hafta ileriye alındığını açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto 1. Lig, TFF 2 ve 3. Lig maçlarının bir hafta ileriye alındığını açıkladı. Buna göre Fethiyespor’un deplasmanda Büyükçekmece Tepecikspor ile oynayacağı karşılaşmada ertelendi.

Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto 1. Lig, TFF 2 ve 3. Lig’de bu hafta oynanacak olan müsabakaların yoğun kar yağışları sebebiyle bir hafta ileriye kaydırıldığını açıkladı. TFF’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Hafta sonu tüm yurtta beklenen elverişsiz hava koşulları ve ulaşımda yaşanması muhtemel sorunlar da dikkate alınarak, 11 – 14 Mart tarihleri arasında oynanacak olan Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig müsabakaları 1 hafta kaydırılarak 18 – 21 Mart tarihleri arasında oynanacak. Bu liglerin kalan haftalarına ilişkin programlar ise daha sonra ilan edilecek. Ayrıca Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi, Kadınlar 2. Lig ve BAL müsabakaları da bir hafta kaydırıldı.” Buna göre Fethiyespor’un deplasmanda Büyükçekmece Tepecikspor ile oynayacağı karşılaşmada ertelendi.

Next Post

Başkan Karaca’dan Seydikemer’de Ziyaretler

Çar Mar 16 , 2022
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Seydikemer’de bir takım ziyaretlerde bulundu. Geçtiğimiz günlerde genel kurul yapan ve güven tazeleyerek tekrar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır Harun Sağır ve  Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mehmet Hadi Çakıroğlu’na ziyaret gerçekleştiren Başkan Karaca daha sonra Seydikemer Postası gazetesini de ziyaret etti. […]

Bu Haberler İlginizi Çeker