Göktepe “Değişimin Tam Adresiyiz”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe(İksirci Tezcan), seçim çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini ifade ederek, gittiğimiz her yerde esnaflarımızın  talep ve sorunlarını dinliyoruz. Gördüğümüz kadarı ile esnafın çözülemeyecek sorunu yok. Sadece sorun esnafla ilgilenen birilerinin olmayışı” dedi.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasının seçim sürecine hızlı bir şeklide ilerlerken, adaylarda çalışma tempolarını her geçen gün arttırıyor. Adaylardan İksirci Tezcan olarak bilinen ve yılların esnaflarından Tezcan Göktepe, çalışmaları hakkında gazetemiz muhabirinin sorularını cevaplandırdı. Esnafların hemen hemen tamamının değişim istediğini belirten başkan adayı Göktepe “Değişimin tam adresiyiz. Esnaflarımızın derdine derman olacağız” dedi.

“Çalışmalarımız Hızlı Bir Şekilde Sürüyor”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı için adaylığımızı açıklamamızın ardından çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başladık. Süreç gün geçtikçe kısalıyor. Birebir  dokunuşlarla beraber, esnafımızın dertlerini dinleyerek sorunlara çözüm bulabilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Doğru zamanda ve doğru alanda esnaf kardeşlerimize ulaşmaya çalışıyoruz. Bizim kendimize güvencimiz tam. Esnaf arkadaşlarımız destek verip de başkanlığa seçildiğim zaman gecemi gündüzüme katıp onların talep ve sorunlarına çözüm arayacağım” dedi.

“Gittiğimiz Her Yerde İlgiyle Karşılanıyoruz”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı için çalışmalarında diğer adaylar mevcut başkan Mehmet Soydemir ve diğer adaya da çalışmalarında başarılar dileyen Göktepe, “Esnafımızın sorunlarına kim dermen olacaksa, inşallah o kazanır. Biz de bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dersimize çok çalıştık. Kendimize güveniyoruz. Ben ve ekip arkadaşlarım,  esnafımızın üzerindeki ağır yükü hafifletmek adına çok çalışacak ve başarılı olacağız. Esnafımızın da teveccühü gittiğimiz her yerde çok güzel. Bu güzelliği de inşallah sandıktan çıkan sonuçla taçlandıracağız” diye konuştu.

“Maksadım Kimseyi Kırmak Değil”

Esnafın değişimden yana çok kararlı olduğuna dikkat çeken ve açıklamalarını devam ettiren Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “ Bu açıklamalarım kesinlikle yanlış anlaşılmasın. Mevcut başkanımızın kötülüğü anlamında söylemiyorum. Artık esnafımız genç ve heyecanlı yöneticiler istiyor. Üyeler odaya geldiği zaman kendilerini hoş görü ile karşılayacak, işlerine yardımcı olacak insanlar istiyor. Esnaf kardeşlerimiz, mevcut 14 yıldır hizmet veren kadronun değişmesi gerektiğini ifade ediyorlar. Zaten bizde bu yola çıkarken bu düşünceye sahip olduğumuz için aday olduk. Kendimizi tam anlamıyla ifade edebilirsek, esnafımıza kendimizi tam anlamıyla kabullendirebilirsek bu işin üstünden geliriz” şeklinde konuştu.

“Hastane Esnafın Hastanesi Olmaktan Çıktı”

Esnafın en büyük şikayet ettiği konuların başında Lokman Hekim Esnaf Hastanesinin geldiğini de ifade eden Göktepe, “Lokman Hekim Esnaf Hastanesi o dönemin oda başkanı Emin Yungucu başkanımız döneminde yapılan bir hastane. O dönemden bu yana hastane de işler büyüdükçe,  tamamen ticarethane olmuş bir hastane. Artık orada ok yaydan çıkmış. Yani hastane esnafın hastaneliğinden çıkmış ve lokman hastanesi olmuş durumda. Biz göreve geldiğimiz ilk anda o hastanede esnaf logosunun ağırlığını taşıttırıp, esnaflarımızın haklarını tam anlamıyla alabileceği bir düzen kuracağız” dedi.

“Esnafımızın Çözülemeyecek Sorunu Yok”

Gittiği her yerde esnafları iyice dinlediğini ve eksiklikleri not ettiğini de kaydeden Göktepe, “Esnaflarımızın gittiğim her yerde çözülemeyecek sorunu yok. Öyle hallolamayacak sorunları da yok. Sadece kendileri ile ilgilenen birileri olmadığından dolayı sitemkarlar. Ben her zaman ifade ettiğim gibi. Sorunlara çözüm arayacak ve bulacağız. Onların derdini kendi derdimiz gibi göreceğiz. Göreve geldiğimiz anda da neler yapabileceğimizi herkese göstereceğiz” şeklinde konuştu.

 

Next Post

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Demircan Seydikemer’de

Cts Eyl 25 , 2021
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, kültürel varlıkları inceleme ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Seydikemer’e geldi. Bakan Yardımcısı Demircan’a Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker ve Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak eşlik etti. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Seydikemer’e gelerek ilçenin tarihi alanlarında inceleme yaptı. 2021 […]

Bu Haberler İlginizi Çeker