DP’nin Büyük Kongresine Başkan Alim Karaca da Katıldı

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, partisinin 14’üncü Olağan Kongresi’nde yeniden genel başkanlığa seçildi. DP 14’üncü Olağan Kongresi, Ankara Atatürk Kapalı Spor ve Sergi Sarayı’nda yapıldı. ‘Özgür birey güçlü toplum, başka bir Türkiye’ sloganıyla düzenlenen kongreye Türkiye’nin dört bir yanından çok sayıda partili katıldı. Fethiye’den özel bir otobüs ile DP Fethiye İlçe Başkanı Osman Buğdaycı, DP Seydikemer İlçe Başkanı Rasih Yılmaz ve partililer kongreye katılırken, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’da kongreyi izleyenler arasındaydı.

Demokrat Parti’nin Ankara’daki 14. Olağan kongresine ilgi büyüktü. Kongreye DP Fethiye İlçe Teşkilatı ile Muğla İl Başkanlığı ve diğer ilçelerden de katılım oldu. DP Fethiye İlçe Başkanı Osman Buğdaycı ile 50’yi aşkın partili kongreye özel bir otobüsle gidip geldiler. Fethiye Belediye Başkanı CHP’li Alim Karaca da kongreyi izleyenler arasındaydı. Karaca DP Fethiye İlçe Başkanı Osman Buğdaycı’ya da Millet ittifakına destek amacıyla kongrede olduğunu ifade etti.

DP Fethiye İlçe Başkanı Osman Buğdaycı, “Ankara’daki büyük kongremize katıldık. Muhteşem bir kalabalık oldu. Demokratlık, Demokrasiyi benimsemektir, özümsemektir ve aşk ile bağlanmaktır. Hoşgörüdür. Tüm halkımızı kucaklamaktır. Bu anlayışla hiç kimseyi ötekileştirmeden, halkımızın hepsini kucaklayarak, partimizin genç süvarisi Gültekin Uysal’ın liderliğinde memleket yönetimine talip Demokrat Parti’nin büyük kongresini yaptık. Millet ittifakı ilk seçimde Türkiye’yi yönetmeye gelecektir” ifadelerini kullandı.

Kongrede konuşan DP Lideri Uysal, milletin talebi üzerine 6 siyasi parti liderinin Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem için bir araya geldiğini belirtti.

Next Post

Fethiye Kaya İnciri ve Fethiye Tahini Denetlendi

Pts Mar 7 , 2022
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) girişimiyle Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından coğrafi işareti tescili gerçekleştirilen Fethiye Kaya İnciri ve Fethiye Tahini’nin üretim standartları denetimi gerçekleştirildi. İncelenmek üzere numune alınan denetimlerden tüm firmaların başarıyla geçeceğine emin olduğunu belirten FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, üretici ve firmalardan alınan geri […]

Bu Haberler İlginizi Çeker