Vali Orhan Tavlı Seydikemer’de Şehit Aileleri ve Gaziler ile İftarda Buluştu

Vali Orhan Tavlı Seydikemer’de Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizle iftarda bir araya geldi. Muğla Valisi Orhan Tavlı Seydikemer ilçesinde Şehit Ailelerimiz, Kahraman Gazilerimiz ve gazilerimizin aileleri ile iftarda bir araya geldi.

İftar programı öncesinde Vali Orhan Tavlı ve Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker, masaları ziyaret ederek yemeğe katılan şehit ailelerimizle, kahraman gazilerimiz ve gazi ailelerimizle ile yakından ilgilendi, istek ve önerilerini aldı.

Ramazan ayının paylaşma, kardeşlik ve bereket ayı olduğunu belirten Vali Orhan Tavlı Bu mübarek ayın manevi atmosferinde, şehit yakınları ve gazilerle bir araya gelmekten ve birlikte iftar yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Aziz şehitlerimizin ve ebediyete irtihal eden kahraman gazilerimizin hatıralarının asla unutulmayacağını vurgulayan Vali Orhan Tavlı “Şehit ailelerimiz aziz şehitlerimizin bizlere emanetidir. Sizler bizim başımızın tacısınız. Şehit Ailelerimizin her zaman yanında ve emrindeyiz” dedi.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, Vatanı, milleti, bayrağı ve devleti için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden gazilerimizi rahmetle, minnetle ve dualarla yâd ededen Vali Orhan Tavlı Vatanımızı, istiklalimizi, birlik ve beraberliğimizi canları pahasına savunan, bu kutlu mücadele sırasında yaralanan tüm gazilerimize de şükranlarını sundu.

Haberci İki

Next Post

Depremzede Öğrencilere Ücretsiz Ulaşım Desteği

Çar Nis 5 , 2023
Depremzede Öğrencilere Ücretsiz Ulaşım Desteği Muğla Büyükşehir Belediyesi deprem nedeniyle Muğla’da eğitim gören öğrenciler için ücretsiz ulaşım hizmeti başlattı. Öğrencilerin ücretsiz ulaşım hizmetinden yararlanması için başvuru noktaları oluşturuldu. Türkiye’nin yaşadığı en büyük felaketlerden biri olan Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası eğitim hayatlarını Muğla’da sürdüren öğrenciler için Büyükşehir Belediyesi ücretsiz ulaşım hizmeti […]

Bu Haberler İlginizi Çeker