Muğla Büyükşehir Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı Meclis toplantısında Encümen üyesi ve ihtisas komisyonları seçimleri yapıldı. 13 Nisan 2023 tarihinde Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi’nde yapılan Muğla Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısında 35 madde görüşüldü ve Encümen üyesi, İhtisas komisyonları seçimleri yapıldı. İhtisas komisyonları 7 bölümden oluşuyor. Bunlar; İmar ve Bayındırlık Komisyonu, Çevre ve Sağlık Komisyonu, Plan ve Bütçe Komisyonu, Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu, Ulaşım Komisyonu, Tarım ve Hayvancılık Komisyonu, Turizm Komisyonu’ndan oluşuyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısında Encümen Üyesi, İhtisas komisyonları seçimleri yapıldı ve 2022 Yılı MBB Faaliyet Raporu görüşüldü. Nisan meclisinde toplamda 35 adet karar alındı. Ayrıca; 2022 yılı Meclis Denetim Komisyonu Raporu hakkında Meclis’e bilgi verildi.

Haber Servisi

 

 

Haberci İki

Next Post

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SEYDİKEMER’DE KUTLANDI

Paz Nis 23 , 2023
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SEYDİKEMER’DE KUTLANDI TBMM 103 YAŞINDA! Millî Mücadelemiz ve bağımsızlığımızın sembolü “Türkiye Büyük Millet Meclisi”mizin 103. yaşı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Seydikemer’de coşku ve gururla kutlandı. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 103. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik […]

Bu Haberler İlginizi Çeker