Üzerine Ağaç Devrilen Rus Turist Hayatını Kaybetti

Seydikemer’de Üzerine Ağaç Devrilen Rus Turist Hayatını Kaybetti Muğla’nın Seydikemer ilçesinde Gizli Kent Şelalesi’ne doğru yürümekte olan 3 kişinin üzerine son yağmurlarda zeminin yumuşaması nedeniyle bir ağacın devrilmesi sonucu Rus kadın turist hayatını kaybederken, 2 kişi de hafif şekilde yaralandı. Seydikemer İlçesi’nde ‘Gizli Kent Şelalesine’ ulaşmak için yürüyüş yaptığı öğrenilen Rus turistin üzerine devrilen ağaç […]

Seydikemer’de Üzerine Ağaç Devrilen Rus Turist Hayatını Kaybetti

Muğla’nın Seydikemer ilçesinde Gizli Kent Şelalesi’ne doğru yürümekte olan 3 kişinin üzerine son yağmurlarda zeminin yumuşaması nedeniyle bir ağacın devrilmesi sonucu Rus kadın turist hayatını kaybederken, 2 kişi de hafif şekilde yaralandı.

Seydikemer İlçesi’nde ‘Gizli Kent Şelalesine’ ulaşmak için yürüyüş yaptığı öğrenilen Rus turistin üzerine devrilen ağaç turistin ölümüne neden olurken, birlikte oldukları 2 kişi de hafif şekilde yaralandı.

Seydikemer İlçesi Kayadibi Mahallesi’ndeki ‘Gizli Kent Şelalesini’ gezmek için giden turistlerin üzerine, öğle saatlerinde geçtiğimiz günlerdeki aşırı yağış nedeniyle yumuşayan zeminden ayrılan ağacın devrilmesi sonucu Rus uyruklu 63 yaşındaki Alla Medvedevo ağır şekilde yaralanırken, İngiliz uyruklu 19 yaşındaki Emily Greavet ve Servet Çoban hafif şekilde yaralandılar. Çevredeki vatandaşlar 112 Acil Çağrı Merkezi’nden yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar sağlık ekiplerince Fethiye’deki hastanelerde tedavi altına alındı. Fethiye Özel Letoon Hastanesi’ne kaldırılan Alla Medvedevo, tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Diğer yaralıların tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Haberci İki

Next Post

BEKÇİLER VE SÖĞÜTLÜ'DE AŞIRI YAĞIŞ SEL GETİRDİ

Pts Haz 12 , 2023
Fethiye ‘de  Bekçiler ve Söğütlü arası aşırı yağıştan dolayı sel oluştu. Fethiye’nin bazı köylerinde öğle saatlerinden itibaren hızlanan yağmurun şiddetlenmesi dolayısıyla sel meydana geldi. Söğütlü ve Bekçiler mevkileri arasında meydana gelen selden dolayı yolları kullanacak vatandaşların dikkat etmesi gerekiyor.  

Bu Haberler İlginizi Çeker