Pırlantanın Muhteşem Yüzü Blue Diamond

Blue Diamond Türkiye’de pırlanta sektöründe faaliyet yürüten Yıldız markadır. Blue Diamond kurulduğu günden bu yana kadınların pırlanta alırken ilk tercih ettiği firma olmayı başarmıştır. Bünyesindeki profesyonel tasarım ekibi ile birlikte Türkiye’nin en kaliteli pırlantalarını üretmektedir. Firma son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilemektedir. Blue Diamond profesyonel tasarım ekibinin sanat eserine dönüştürdüğü tasarım ürünlerini uygun fiyatlarla müşterilerine sunar.

Blue Diamond kaliteden asla ödün vermez

Blue Diamond pırlanta üretim ve tasarım işlemleri gerçekleştirirken Avrupa Birliği standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi olan kuruluş başta pırlanta tektaş yüzük seçenekleri olmak üzere kadınların en çok sevdiği yüzük modellerini bünyesinde barındırır. Her kıyafetle günün her saati kolay bir biçimde kombin edilebilecek olan pırlanta tektaş yüzük seçenekleri özellikle evlilik tekliflerinde kadınların hayallerini süsler. Pırlanta gibi muhteşem ürünlerin Her kadının sahip olması gereken aksesuarlar olduğuna inanarak faaliyet yürüten Blue Diamond bu anlamda uygun fiyatlı bir politika izler. Kadınların zarafetini ne düşündükleri kadar erkeklerin bütçesini de düşünen Blue Diamond yetkilileri her geçen gün kendilerini yenilemektedir.

Blue Diamond sektörünün nabzını tutar

Blue Diamond kurulduğu günden bu yana Türkiye’de ve dünyada pırlanta sektörü ile ilgili birçok yeniliğe imza atmıştır. Bu anlamda öncelikle pırlanta akademisine kuran firma sürekli olarak eğitim faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda kuruluşun bütün pırlanta seçenekleri sertifikalı olarak sunulmaktadır. Blue Diamond başarılı çalışmaları ile Türkiye’nin en büyük mücevher üreticisi olmuştur. Sadece tek taş pırlanta yüzük seçeneklerini değil aynı zamanda tamtur yüzük baget yüzük gerdanlık ve kolye seçeneklerinde büyük bir titizlikle tasarlar.

Blue Diamond kalite testleri yapar

Blue Diamond mücevherleri üretip tasarlarken onların periyodik olarak binlerce kez kalite testlerinden geçmesini sağlamaktadır. Bu yüzden kalite standardında müşterilerinden gelen geri dönüş var doğrultusunda sürekli olarak yükseltmeyi hedeflemektedir. Pırlanta taşlarının yanı sıra dünyanın en kaliteli zümrüt, safir yakut ve elmas gibi taşlarını da barındırır. Özellikle elmas yüzük seçenekleri 2021 yılında en çok tercih edilen yüzükler arasında yer almaktadır.

Garantili hizmet sunar

Blue Diamond kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı ve garantili bir hizmet sunmaktadır. Firma müşterilerinin almış olduğu pırlanta veya altın ürünleri ile ilgili olarak ömür boyu bakım garantisi sunmaktadır. Dijital platformları da hızlı bir biçimde giriş yapan https://www.bluediamond.com.tr/  güvenli ödeme seçenekleri ile internet sitesi üzerinden de pırlanta alım satım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Birçok yüzük seçeneğinin yanı sıra kolye, küpe, bileklik, alyans, gerdanlık, set ve daha birçok aksesuar kuruluşun internet sitesi üzerinde yer almaktadır. Sitede erkekler için tespih, yüzük ve daha farklı birçok aksesuar bulabilmek mümkündür.

* Reklam Haber

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

2 Asırlık Kültür ‘Dont Testisi’ Mahalle Çeşmesini Renklendirdi

Cum Kas 19 , 2021
Seydikemer Belediyesi, Yayla Dont Mahallesine, zamanla yıpranan çeşme yerine modern ve kültürel izleri de taşıyan bir çeşme yaptı. Yöreye özgü ‘Dont Testisi’ kültürünü yansıtan çeşme vatandaşların hizmetine sunuldu. Seydikemer’de, Yayla Dont Mahalle Muhtarı Mustafa Köse, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’den mahalleye yeni bir çeşme yapılması isteğinde bulundu. Muhtar Köse’nin talebini […]

Bu Haberler İlginizi Çeker