Birlik Toplantısı Öncesi Başkan Otgöz’ü Ziyaret Ettiler

Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, beraberinde Muğla’daki Oda Başkanları ile birlikte Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü ziyaret ettiler.

Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Aralık ayı olağan Yönetim ve Denetim Kurulu Toplantısının Seydikemer’de yapılacak olması dolayısıyla Seydikemer’e gelen Muğla’daki Oda Başkanları, Birlik Başkanı Şükrü Ayyıldız başkanlığında Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü makamında ziyaret ettiler. Ziyarette; Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, Ortaca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüsamettin Karaşahin, Dalaman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şevket Takar, Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Manavlar Esnaf Odası Başkanı Adem Hıra, Marmaris Şoförler Otomobilciler ve Kamyoncular Odası Başkanı İbrahim Tarım, Köyceğiz Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal Palancıoğlu, Köyceğiz Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Orhan Durmaz, Kavaklıdere Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı  Nusret Bilgin, Ula Otomobilciler Şoförler ve Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Bekir Kanat, Datça Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Esat Hasan Deniz, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ve Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mehmet Hadi Çakıroğlu, Kavaklıdere Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ümit Alper ve Muğla Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özcan Çolakol yer aldı.

Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette Birlik Başkanı Şükrü Ayyıldız, Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin yapmış olduğu çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile Muğla’daki Oda’ların çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getiren Başkan Otgöz, ziyaret dolayısıyla Başkan Ayyıldız ve Muğla’daki Oda Başkanlarına teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Next Post

CHP’li Girgin “Karabel Tüneli Ne Zaman Tamamlanacak?”

Sal Ara 14 , 2021
TBMM Genel Kurulu’nda 12 Aralık Pazar günü Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının 2022 yılı bütçesi görüşüldü. Görüşmeler sonunda soru cevap kısmında Bakan Adil Karaismailoğlu’na Muğla hakkında sorular soran CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin dile getirdiği soruların takipçisi olacaklarını ve peşini bırakmayacaklarını söyledi. Hayaller Battı Çıktı, Gerçekler Oldu Bitti “Garaj önünde Battı […]

Bu Haberler İlginizi Çeker