Başkanı Sağır, Kadın Esnafı Ziyaret Etti

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası (SESO) Başkanı Harun Sağır, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolaysıyla ilçedeki kadın esnafları ziyaret ederek çiçek hediye etti.

Seydikemer’in 65 mahallesinde bulunan Seydikemer Esnaf Ve Sanatkârlar Odasına kayıtlı tüm kadın esnafları Esnaf Odası Genel Sekreteri Habibe Yantır’la dolaşarak çiçek hediye ederek günlerini kutlayan Başkan Sağır esnafın sorunlarını dinledi. Sağır, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçedeki kadın esnafın sadece 8 Mart’ta değil her gün yanında olduğunu söyledi.

Odaya kayıtlı kadın esnafları 9 yıldır ziyaret ederek günlerin kutladığını belirten Sağır, “Odamızın kapısı kadın esnaflarımıza her zaman açık. Onların isteği bizim için daha önceli. Kadınlar başarılarıyla göğsümüzü kabartıyor. İlçedeki kadın esnaf sayısının artması için her türlü yardımı yapıyoruz” dedi.

Kadınlar Günü Geleneğimizi 7. Yılda da Sürdürüyoruz

Başkan Sağır,”Bizler, sizlerden aldığımız güç ile büyümeye devam ediyoruz. Her defasında daha candan daha Sıcak ve samimi karşılanmamız sizlere karşı sorumluluğumuzu her geçen gün arttırıyor.

Rabbim sizlere karşı mahçup etmesin, sevginize layık olmak sizlere hizmetkâr olabilmek ne güzel” diye konuştu.

Next Post

Kar, Maçları Erteletti

Cts Mar 12 , 2022
Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto 1. Lig, TFF 2 ve 3. Lig maçlarının bir hafta ileriye alındığını açıkladı. Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto 1. Lig, TFF 2 ve 3. Lig maçlarının bir hafta ileriye alındığını açıkladı. Buna göre Fethiyespor’un deplasmanda Büyükçekmece Tepecikspor ile oynayacağı karşılaşmada ertelendi. Türkiye Futbol Federasyonu, Spor […]

Bu Haberler İlginizi Çeker