Vali Orhan Tavlı Fethiye’de Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Vali Orhan Tavlı Fethiye’de Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Muğla Valisi Orhan Tavlı Fethiye İlçemizde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının ve taleplerinin karşılanması, sorunlarının çözüme kavuşturulması ve kamu hizmetlerinin mahallelerimize hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırılması noktasında önemli bir görev üstlenen muhtarlarımızla bir araya geldi.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mesleki Eğitim Merkezi toplantı salonunda yapılan Muhtar Buluşması Toplantısına Muğla Valisi Orhan Tavlı’nın yanı sıra Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu, Fethiye İlçe Jandarma Komutanlığı Asayiş Kısım Amiri Yüzbaşı Okan Kuloğlu, Sahil Güvenlik Karakol Komutan Vekili Üsteğmen Osmancan Aydemir, Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü ve Muhtarlar katıldı.

Muhtar buluşması toplantısından ve yakın ilgisinden dolayı Vali Orhan Tavlı’ya teşekkür eden ve sırayla söz alan muhtarlar, mahalleleri hakkında bilgiler vererek, mahallelerinin talep ve önerilerini Vali Orhan Tavlı’ya ilettiler.

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesiyle ve vatandaş memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışıyla çalıştıklarını söyleyen Vali Orhan Tavlı, muhtarlar tarafından dile getirilen talep ve önerilerin takipçisi olacağını söyledi ve en kısa sürede çözüme ulaştırılması amacıyla ilgili kurum müdürlerine gerekli talimatları verdi.

Haberci İki

Next Post

SEYDİKEMER'DE KAZA: 1 ÖLÜ

Cum Şub 3 , 2023
SEYDİKEMER’DE KAZA: 1 ÖLÜ Seydikemer Çatak Mahallesi Yolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti. Olay Seydikemer Kıncılar Mahallesi mevkii Çatak Mahallesi yolu üzerinde meydana geldi. 07 ELP 33 Plakalı araç sürücüsü Ramazan Tüfekçi Çatak Mahallesi Yolu üzerinde seyir halindeyken henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı araç yoldan çıktı. […]

Bu Haberler İlginizi Çeker