Seydikemer Belediyesi’nin Genç Personeli Kazada Hayatını Kaybetti

Seydikemer Belediyesi Saklıkent Personeli Fehmi Arslan’ın geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmesi Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve mesai arkadaşlarını yasa boğdu.


Seydikemer Belediyesi genç mesai arkadaşını kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor. Saklıkent Personeli olan 31 yaşındaki Fehmi Arslan geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Fehmi Arslan’ın vefat haberini duyan ailesi, yakınları başta olmak üzere Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, belediye personeli ve mesai arkadaşlarını yasa boğdu.
Başkan Otgöz’den Taziye Mesajı
Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Saklıkent Personeli Fehmi Arslan’ın geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmesi nedeni ile bir taziye mesajı yayınladı. Başkan Otgöz mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Saklıkent Personeli, mesai arkadaşımız Fehmi Arslan’ı elim bir trafik kazası sonucu kaybetmemizin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Fehmi Arslan’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve Belediyemize başsağlığı diliyoruz.”

Next Post

Seydikemer'in İlk Kadın Kaymakamı Göreve Başladı

Cum Eyl 10 , 2021
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Erzurum Vali Yardımcılığı görevinden Seydikemer’e Kaymakam olarak atanan Yıldız Büyüker göreve başladı. Seydikemer’de vatandaşlar tarafından ilgi ile karşılandığını ve gösterilen ilgiden de memnun kaldığını ifade eden Seydikemer’in ilk kadın Kaymakamı Yıldız Büyüker göreve başladı. 12 Kasım 2012’de TBMM’de kabul edilen 6360 sayılı kanun ile kurulan Seydikemer İlçesinin […]

Bu Haberler İlginizi Çeker