SEYDİKEMER, NİKAH SALONUNA KAVUŞUYOR

BAŞKAN AKDENİZLİ, PROJELERİNİ HIZLA HAYATA GEÇİRİYOR Seydikemer’de ilk olma özelliği taşıyan ve Eşen Çayı kenarına yapılacak Nikah Salonu projesinde çalışmalar başladı. Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli’nin talimatıyla hayata geçirilecek nikah salonu modern mimarisi ve Eşen Çayı manzarası ile evlenecek çiftlerin mutluluklarına ev sahipliği yapacak. Seydikemer’in ihtiyacı olan ve ilçenin ilk nikah salonu olma özelliği taşıyacak Nikah Salonu, Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli’nin talimatıyla hayata geçiriliyor. Seydikemer Belediye Binasının bahçesine, Eşen Çayı kenarına 80 metre kare kapalı alan olarak tasarlanan ve yeni evlenecek çiftlerin konforlu bir alanda nikah törenlerini yapmaları için dizayn edilen projenin kısa sürede tamamlanması hedefleniyor. BAŞKAN […]

BAŞKAN AKDENİZLİ, PROJELERİNİ HIZLA HAYATA GEÇİRİYOR

Seydikemer’de ilk olma özelliği taşıyan ve Eşen Çayı kenarına yapılacak Nikah Salonu projesinde çalışmalar başladı. Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli’nin talimatıyla hayata geçirilecek nikah salonu modern mimarisi ve Eşen Çayı manzarası ile evlenecek çiftlerin mutluluklarına ev sahipliği yapacak.

Seydikemer’in ihtiyacı olan ve ilçenin ilk nikah salonu olma özelliği taşıyacak Nikah Salonu, Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli’nin talimatıyla hayata geçiriliyor.

Seydikemer Belediye Binasının bahçesine, Eşen Çayı kenarına 80 metre kare kapalı alan olarak tasarlanan ve yeni evlenecek çiftlerin konforlu bir alanda nikah törenlerini yapmaları için dizayn edilen projenin kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

BAŞKAN AKDENİZLİ: “EN KISA SÜREDE HİZMETE AÇACAĞIZ”

Nikah salonun modern mimarisi ile dikkat çekeceğini dile getiren Başkan Akdenizli; “Evlenecek çiftlerimizin nikahlarını Belediye Hizmet Binası içerisinde yer alan salonumuzda kıyıyorduk. Seydikemer’imizin uzun zamandır ihtiyaç duyduğu bir hizmeti daha hayata geçiriyoruz. Projemiz tamamlandı ve Belediyemiz ekipleri Nikah Salonu yapımı için çalışmalara başladı. 50 kişiyi ağırlayacak nikah salonumuzda gelin, damat odası, ön ve arka giriş, misafir oturma alanı, salon ve ofis bulunuyor. Nikah salonumuzu en kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine açacağız. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Haberci İki

Next Post

İnşaat Yasağı, 11 Mart’ta Başlayacak Uçuşlara Uygun Olmalı

Pts Şub 19 , 2024
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, 2024 yılı turizm sezonunda İngiltere’den Dalaman’a uçuşların 11 Mart’ta başlayacağını vurgulayarak, inşaat faaliyetleri yasağının da, gelen misafirleri mağdur etmeyecek şekilde belirlenmesi gerektiğini söyledi. Osman Çıralı, inşaat sektöründeki Oda üyeleri başta olmak üzere, inşaat yapan bölge sakinlerinin de 11 Mart’ta başlayacak turizm sezonuna uygun planlama yapmaya davet etti. Başkan Çıralı, ayrıca turizmle bağlantılı işyerlerine de 11 Mart’ta başlayacak sezona hazırlanarak, hizmete açılması çağrısı yaptı. 2023 yılında, Dalaman Havalimanı’na gelen yolcu sayısının, 2022 yılına oranla yüzde 15 arttığını ve havaların iyi gitmesi ile birlikte turizm sezonunun Kasım ayına kadar uzadığını hatırlatan, […]

Bu Haberler İlginizi Çeker