MHP Heyetinden Kaymakam Büyüker’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç ve beraberindeki heyet, Seydikemer Kaymakamlığı görevine atanan Yıldız Büyüker’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç beraberinde 24-25 ve 26. dönem Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, MHP’li Seydikemer Belediye Meclis Üyeleri Yusuf Bağırcı, Mustafa Tanır ve Zeki Yanatma ile birlikte bazı yönetim kurulu üyeleriile birlikte Kaymakam Büyüker’i makamında ziyaret ettiler. Arıç ve beraberindekiler, Büyüker’e hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, ilçe teşkilatı hakkında Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker’e bilgiler aktardı. Kaymakam Yıldızer, ziyaret için Arıç ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

 

Next Post

İçerisinde 20 Bin Lira Olan Çantayı Çalan Şüpheli Yakalandı

Çar Eyl 15 , 2021
Seydikemer’de içerisinde 20 bin lira bulunan çantayı çaldığı öne sürülen şüpheli gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre, Yakaköy Mahallesi’ndeki bir restoranda yemek yiyen B.Ç.K, içerisinde 20 bin lira bulunan kol çantasının kaybolması üzerine jandarma ekiplerinden yardım istedi. İşletmedeki ve bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen ekipler, çantayı çalan şüphelinin kimliğini ve araç […]

Bu Haberler İlginizi Çeker