FETHİYE’DE 2 İŞYERİNE KUNDAKLAMA İDDİASI

Fethiye’de aynı kişiye ait olduğu farklı mevkilerdeki iki işyeri sabah erken saatlerde hemen hemen aynı saatte kundaklandı.

Fethiye’nin Taşyaka Mahallesi Ölüdeniz Caddesi no 41.’de bulunan kafe ,döner işletmesi olan işyerinde saat 05:20’de yangın çıktı. 112 Acil Çağrı Merkezine bilgi verilmesi üzerine olay yerine Fethiye İtfaiye Grup amirliği ekipleri , 112 ambulans ve polis ekipleri sevk edildi.Yangın itfaiyenin büyük çabasıyla çevredeki işyeri ve evlere sıçramadan söndürüldü.İşyerindeki bu yangının söndürülmesinin ardından itfaiye ekipleri tarafından soğutma çalışması yapılırken aynı saatlerde yanan bu  işyeri sahibine ait Patlangıç Mahallesi Baha Şıkman Caddesi Ölüdeniz Yolu üzerindeki 167/1’deki bir başka işletmede de yangın çıktığı haberi geldi.İtfaiye ekipleri hemen bu yangına da müdahalede bulunup yangını kısa sürede söndürdü. Cafe ve döner işletmesi sahibine ait iki ayrı işletmenin sabah saatlerinde aynı anda ateşe verilerek kundaklama iddiası üzerine polis ekipleri geniş çaplı inceleme ve araştırma başlattı. Soruşturma sürüyor.

Haberci İki

Next Post

FETHİYE DEPREM PANELİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Pts Nis 10 , 2023
 FETHİYE’NİN DEPREM VE TSUNAMİ RİSKİNİ UZMANLAR ANLATTI    Fethiye’nin deprem ve tsunami riski, depreme hazırlık için yapılması gerekenler Fethiye Kaymakamlığı, Fethiye Belediyesi, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) ile Fethiye Yerel Tohumlar Derneği tarafından düzenlenen Fethiye Deprem Paneli’nde uzman isimler tarafından değerlendirildi.   Fethiye Kaymakamlığı, Fethiye Belediyesi, Fethiye Ticaret ve […]

Bu Haberler İlginizi Çeker